понедељак, 19. април 2010.

Sportski rezultati

Fudbaleri Smedereva poraženi su minulog vikenda od Javora u gostima sa 1:0. U sredu, dočekuju Hajduk iz Kule.

Košarkaši pobedili Superfund  sa 94:75. Sezonu u Prvoj B ligi završili su na trećem mestu.

Odbojkaši  Ribnice plasirali su se na završni turnir Prvenstva Srbije za kadete, pošto su na kvalifikacinom turniru u Smederevu osvojili prvo mesto. Selters iz Mladenovca je bio drugi, a Smederevci treći.

Takmičarke džudo klubova Mladost Carina i Bezbednost iz Smedereva, Marija Stoiljković i Andrijana Krstić, osvojile su bronzane medalje u konkurenciji do 57, odnosno 78 kilograma na Državnom prvenstvu za juniore. Takmičenje je održano prošle subote u Nišu, a učestvovalo je oko 200 mladih sportista iz 50 klubova.